lek. stomatolog Przemysław Kawczyk

lek. stomatolog Przemysław Kawczyk: implantoprotetyk, dyplomowany lekarz medycyny estetycznej, inspektor ochrony radiologicznej, członek POLME,członek PSI.

Studia na Śląskiej Akademii Medycznej ukończyłem w 2003 roku. Biorę udział w licznych szkoleniach krajowych i zagranicznych z zakresu implantologii, protetyki, endodoncji i medycyny estetycznej. Od 2008 roku jestem inspektorem ochrony radiologicznej.W 2014 odbyłem szkolenie z zakresu implantologii i chirurgii w Zimmer Institute w Winterthurze w Szwajcarii. W 2015 ukończyłem na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym studia z zakresu medycyny estetycznej.

W codziennej praktyce swoją wiedzę wspieram nowoczesnym sprzętem i technologiami (mikroskop zabiegowy, tomografia komputerowa, piezochirurgia), które są niezbędne w stomatologii XXI wieku.

Zwracam szczególną uwagę na podejście interdyscyplinarne,patrząc na pacjenta nie tylko przez pryzmat zębów, lecz również przyzębia, układu kostnego, mięśni i stawów skroniowo-żuchwowych, które to składowe tworzą nierozdzielną całość.

Specjalizuję się w implantoprotetyce(wszczepiłem kilkaset implanów i wykonałem ponad 10000 koron porcelanowych), chirurgii stomatologicznej, endodoncji w powiększeniu i medycynie estetycznej.

Pacjentów przyjmuję w językach polskim,czeskim i angielskim.

Certyfikaty